
Фітолампа Лінійний світлодіодний Світильник для рослин Feron AL7000 14W 120 см повного спектра
- Немає в наявності
- Код: AL7000 14W_fito
574 ₴
Фітолампа Лінійний світлодіодний Світильник для рослин Feron AL7000 14W 120 см повного спектра
У холодний період року рослинам бракує світла. Розв'язанням цієї проблеми є фітоосвітлення. Світильник для рослин Feron AL7000 14W стимулює і прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів і плодів, а також підвищує їх врожайність. Фітолампа Feron AL7000 14W може використовуватися як у домашніх умовах у разі нестачі в приміщенні природного світла, так і тепличних господарствах, оранжереях, парниках.
Під час вибору світлодіодного фітосвітильника важливо звернути увагу на спектр світіння світлодіодів.
Фотосинтез — це важливий процес, який відбувається в клітинах зелених рослин і відбувається за допомогою різних пігментів, зокрема хлорофілу.
Хлорофіл у рослин зосереджений у хлоропластах, а основним органом фотосинтезу рослин є листя. Хлорофіл має особливу хімічну структуру, яка дає змогу йому вловлювати кванти світла.
Хлорофіл поглинає, червоне та синє світло. Зелене світло — відбиває, і тому надає рослинам характерного зеленого забарвлення. Є кілька форм молекул хлорофілу, що розрізняються за довжиною вловлюваного світла.

Рис.1 Спектр поглинаного хлорофілом світла
Як видно на малюнку, найважливіше для рослин випромінювання лежить у ділянках 400-450 Нм (сині відтінки) і 650-700 Нм (червоні відтінки).

Фітосвітильник Feron AL7000 14W має повний спектр випромінювання діодів (Full Spectrum) з піками в синій і червоній зоні.
Фітолампи повного спектра сприятливі для вирощування:
- будь-яких рослин (розсаду, квіти, овочі тощо)
- повної світлокультури без сонця (наприклад, у громубоксі).
У фітосвітильнику встановлені світлодіоди SMD2835, спектр світіння яких максимально близький до необхідного, а саме 400-450 Нм і 650-700 Нм і підібраний так, щоб максимально прискорити ріст рослин. Світильник безпечний для всіх видів рослин, він має приємне рожеве світіння і може використовуватися в приміщеннях.
Перевагою світлодіодного фітосвітильника є те, що він практично не нагрівається. Його можна встановлювати безпосередньо над рослинами. Оптимальна відстань від верхівки рослин до світильника — від 30 до 80 см.
Під час вирощування розсади максимальна рекомендована відстань — 30 см, мінімальна — 20 см. Рекомендований час підсвічування для розсади — не менш ніж 12 годин. Але також необхідно залишати розсаду в темряві на 7-8 годин для забезпечення темної фази фотосинтезу.
Для світлолюбних квітучих рослин рекомендована відстань до листя — 30 см, для тенелюбних рослин — до 60 см. Час підсвічування квітучих рослин визначається індивідуально, а в період цвітіння темнова фаза має велике значення.

Найкращий ефект виникає під час використання фітосвітильника в той самий час доби. Тому разом із фітосвітильниками часто купують реле времени (для вибору переходьте за посиланням).

Потужність — 14w
Спектр світіння — Повний спектр (спектр фотосинтезу)
Колір світіння — Рожевий
Довжина — 1198 мм
Ширина — 27 мм
Висота — 35 мм
Напруга — 185-265V
Ступінь захисту — IP44
Матеріал корпусу — пластик білий РС
Матеріал розсіювача — Пластик прозорий ABS
Комплектація: світильник, комплект кріплень, мережевий шнур із виделкою, конектор, інструкція.
Світильники мають можливість послідовного під'єднання в лінію.

Важлива інформація! Під час відправлення світильників Feron AL7000 14W 120 см прохання вказувати вантажне відділення нової пошти, позаяк це габаритний товар!
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Напруга | 220-240V |
| Драйвер | Вбудований |
| Матеріал розсіювача | Пластик прозорий ABS |
| Матеріал корпусу | Пластик білий РС |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Розмір, мм | 1198Х35Х27 мм |
| Комплектація | Мережевий шнур |
| Фотонний потік | 15,5 ммоль/с |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Рожевий |
| Спектр світіння | Повний спектр (спектр фотосинтез) |
- Ціна: 574 ₴


