Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світлодіодне настінний LED світильник у дитячу "Метелик" 20 W 8067/1 -
Сучасний настінний світлодіодний світильник-бра зі зміною світіння. Прикрасить будь-який інтер'єр, особливо підходить для дитячої кімнати.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача.
Доступні різні режими вмикання:
- тепле світло (2700К);
- нейтральне світло (4000К);
— холодне світло (6400 К).
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Глибина, мм | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 359 ₴




