
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світлодіодне LED світильник настінний 10W 8092/1 WH зі зміною світіння білий
Сучасний настінний світлодіодний світильник у формі листочка - бра зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача.
Доступні різні режими включення: нейтральний світло, білий холодний + тепле світло.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
Потужність - 10W
Рекомендована площа освітлення - 3 кв. м.
Напруга - 220V
Колір корпусу - Білий
Ресурс роботи - 50000 годин
Тип вимикача - Мотузковий
Діаметр по гілках - 16 см
Висота - 30 см
Гарантія - 1 рік.
На нашому сайті можна підібрати інші бра і настінно-стельові світильники.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина, мм | 50 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000 -6500K |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 520 ₴



