
влевовправо
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W 4000K хром
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LN7-3W_HR
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник меблевий Feron LN7 3W 4000K хром
Точковий світильник врізний Feron LN7 є аналогом меблевих світильників під галогенну лампу.
Вбудовуваний неповоротний світильник LN7 можна легко вмонтувати в шафи, меблі, вітрини.
Споживана потужність - 3W.
Колір корпусу - хром.
Зовнішній діаметр - 70 мм.
Висота - 20 мм.
Монтажний (вбудовується) діаметр - 60 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром матовий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 150 лм |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (4000К) |
| Матеріал розсіювача | Матовий пластик |
| Колір | Хром |
- Ціна: 133 ₴

