
Світильник світлодіодний Feron AL5042 18W 120см (меблевий)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Feron AL5042 18W
260 ₴
Показати оптові ціниСвітильник світлодіодний Feron AL5042 18W 120см (меблевий)
Виріб є аналогом люмінесцентних світильників. Має значний ресурс роботи у 30 000 годин завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве і стабільне світіння без мерехтінь.
Потужність - 18W.
Світловий потік - 1350Lm.
Напруга - 230V.
Колір світіння - 4000К (нейтральний білий).
Матеріал корпусу - полікарбонат.
Гарантія - 1 рік.
Комплектація - без шнура. Шнур до світильника зі штекером на 220V LD5042 ви можете придбати окремо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 Вт |
| Колір | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Основні | |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 1350lm |
| Кількість світлодіодів | 80LED |
| Колір світіння | Білий (4000К) |
| Тип розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Тип світильника | Лінійний |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 1170Х226Х32.1 мм |
- Ціна: 260 ₴
