
Консольний світильник Feron SP2912 50W IP65
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: SP2912 50W
Відправка з 07 квітня 2026909 ₴
Показати оптові ціниКонсольний світильник Feron SP 2912 50W IP65
Світлодіодні вуличні консольні світильники призначені для освітлення великих відкритих просторів: вулиць і площ, кар'єрів, доріг, парків, стоянок, територій промислових підприємств та прибудинкових територій. Світильники є повною заміною вуличних світильників під лампи ДНаТ та ДРЛ і забезпечують економію електроенергії від 30 до 60%, залежно від виду ламп.
Оснащені високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників в діапазоні напруг 85-265V. Коефіцієнт потужності PF не менше 0,95. Також в консольних світильниках використовуються світлодіоди нового покоління, що відрізняються високою надійністю, потужністю і продуктивністю, і забезпечують високий показник енергоефективності в 100Lm / W.
Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, вкритого антикорозійним покриттям. Оптична частина оснащена матричної лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блоку забезпечує рівномірний розподіл світла, а отже рівномірне освітлення доріг і територій.
Режим роботи до 30000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга | 85-265V |
| Розміри | |
| Розміри | 385Х150Х62 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| матеріал розсіювача | ударостійке скло |
| колірна температура | 6400К |
- Ціна: 909 ₴

