Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світлодіодне настінний LED світильник 18 W "Пташки" 851/220
Це сучасний настінний світлодіодний світильник-бра зі світлодіодною Led-стрічкою.
Споживана потужність — 18W.
Колір світіння: теплий за внутрішнім колом світильника, холодне світло — за зовнішнім колом.
Тип кріплення: на планку. Відстань від стіни — 4 см.
Колір корпусу — білий, чорний.
У наявності зараз тільки бра білого кольору!
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 220 мм |
| Відстань від стіни | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | білий теплий,холодний білий |
| Колір | Білий, чорний |
- Ціна: 390 ₴




