
Люстра світлодіодна стельова А8022/6 Dimmer з пультом "Кільця" з підсвіткою біла, чорна
— сучасна світлодіодна LED-люстра зі зміною кольору світіння й димером.
Люстра складається з шести кілець (два великі, два середні та два дрібні). Має гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі, підходить для будь-якого приміщення: вітальні, спальні, зали, дитячої кімнати.
Є кругова підсвітка (синя, червона, синя + червона).
Споживана потужність люстри становить 110W.
Підходить для основного освітлення приміщення площею до 25 кв.м.
У комплекті з люстрою йде сучасний тип пульта з електронним димером і регулятором світла. Він дає змогу регулювати температуру світіння (тепле, холодне, нейтральне світло), збільшувати або зменшувати яскравість. Є режим нічника.
Колір корпусу люстри — білий, чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 15 см |
| Діаметр кріплення (см) | 30 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 2 000 ₴




