Люстра світлодіодна стельова Led 8060/4+4 dimmer з пультом підсвітка світлодіодна
Сучасна світлодіодна стельова люстра зі зміною кольору світіння, з пультом і підсвіткою в основі. Має незвичайну форму у формі чотирьох однакових великих квадратів і чотирьох малих.
Споживана потужність люстри становить 145W.
Підходить для основного освітлення приміщення до 25 кв.м.
Колір корпусу люстри — білий, чорний.
Люстра Led 8060/4+4 dimmer має три режими: теплий (2700К), нейтральний (4500К), холодний (6500К), які можна перемикати як за допомогою пульта, так і звичайним вимикачем.
У люстрі є синя підсвітка, яку можна вмикати як разом з основним освітленням, так і як декоративну підсвітку.
Також ця модель люстри має функції димера, який дає змогу регулювати яскравість освітлення за допомогою пульта, є режим нічника.
Експлуатаційний ресурс виробу становить 50 000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 145 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Діммер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 57 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр кріплення (см) | 30 |
| Основні | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Led підсвічування | Так, синього кольору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 2700К/4000К/6400К |
- Ціна: 2 000 ₴

